Serveringsskåp 1900-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSSKÅP, 1900-tal, fanerat trä, senare bemålat, vitrindel med flyttbara hyllplan, sidoskåpen med fasta hyllplan, 1 st draglåda,
höjd ca 140 cm, 146x43 cm
Bruksslitage, senare bemålat, höger skåpsdörr trög
849676
2020-12-09