Serveringsskåp 1900-tal

Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal
Serveringsskåp 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSSKÅP, 1900-tal, fanerat trä, senare bemålat, vitrindel med flyttbara hyllplan, sidoskåpen med fasta hyllplan, 1 st draglåda,
höjd ca 140 cm, 146x43 cm

Bruksslitage, senare bemålat, höger skåpsdörr trög

849676

2020-12-09