Jonny Forsström färglitografi
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
JONNY FORSSTRÖM (1944), färglitografi och numrerad 3/100, figurscen, 75x115 cm.
Kuntoraportti
849680
Päivämäärä:
2020-12-13