Rolf Ingvar Karlsson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF INGVAR KARLSSON (1900-tal): "Försommar på Alvaret", signerad Rolf Ingvar Karlsson, olja på duk, 60x60 cm

849683

2020-12-05