Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, fanerad med valnöt och valnötsrot, 1700-talets mitt, rokoko, tre lådor, beslag i brons, höjd ca 83, 108x55 cm, nyckel medföljer

Fanerskador/släpp, slitage, bakstycket kompletterat

849693

2020-12-07