Göran Hahne färglitografi

Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi
Göran Hahne färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖRAN HAHNE, 3 st färglitografier, landskap, signerade och numrerade, bildstorlekar ca 35 x 49 cm respektive 49 x 35 cm.

En med skadad ram.

849695

2020-12-13