Ebert Wels fåtölj

Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj
Ebert Wels fåtölj

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EBERT WELS, fåtölj, "Folding Chair", 1960/70-tal, stomme i teak, sits och rygg i flätat rotting, sitthöjd ca 30-40 cm, bredd ca 60, djup ca 70, höjd ca 75 cm

Bruksslitage

849699

2020-12-05