Karl Vilhelm Anstensen olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KARL VILHELM ANSTENSEN (1913-2001), Landskap, olja på duk, signerad, 30 x 60 cm.

Kuntoraportti

849706

Päivämäärä:

2020-12-13