Karl Vilhelm Anstensen olja på duk
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KARL VILHELM ANSTENSEN (1913-2001), Landskap, olja på duk, signerad, 30 x 60 cm.
Kuntoraportti
849706
Päivämäärä:
2020-12-13