Kirurgiska instrument

Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument
Kirurgiska instrument

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KIRURGISKA INSTRUMENT, Tyskland, 1900-tal, i en kista, största mått ca 40 cm

Slitage

849716

2020-12-09