Soffbord Hans Weger

Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger
Soffbord Hans Weger

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

HANS J WEGNER, soffbord, Andreas Tuck, Danmark, rund bordsskiva, ek, brännmärkt, höjd ca 50, diameter 100 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

849720

2020-12-09