Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, Orientalisk hamnstad, olja på papper, 1800-tal, 67 x 118 cm.
Skador, lagningar, fläckar, maskstungen, uppfodrad på duk.
849725
2020-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här