Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LISA RINNEVUO (född 1972): "Love is always the right answer...", signerad Lisa Rinnevou, 41/225, färglitografi, bladmått ca 43x43 cm
Zustandsbeschreibung
849755
2020-12-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner