Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LISA RINNEVUO (född 1972): "Love is always the right answer...", signerad Lisa Rinnevou, 41/225, färglitografi, bladmått ca 43x43 cm

Zustandsbeschreibung

849755

2020-12-06