Fåtöljer Hans Wegner
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HANS J WEGNER, "GE-270", fåtöljer 1 par, Getama, Danmark, 1900-talets mitt, teak, lösa plymåer med grön klädsel, sitthöjd ca 38 cm
Bruks- och ålderelaterat slitage, ställvis repor och märken
849757
2020-12-09