Fåtöljer Hans Wegner

Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner
Fåtöljer Hans Wegner

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HANS J WEGNER, "GE-270", fåtöljer 1 par, Getama, Danmark, 1900-talets mitt, teak, lösa plymåer med grön klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Bruks- och ålderelaterat slitage, ställvis repor och märken

849757

2020-12-09