Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PER SÖDERBERG, "NEB", bord, skiva av MDF samt mässing, underede i svartlackerat stål, 72, diameter ca 100 cm
Bruksslitage, fläckar samt mindre repor på mässingsskivan
849771
2020-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här