PER SÖDERBERG - Neb matbord

PER SÖDERBERG - Neb matbord
PER SÖDERBERG - Neb matbord
PER SÖDERBERG - Neb matbord
PER SÖDERBERG - Neb matbord
PER SÖDERBERG - Neb matbord
PER SÖDERBERG - Neb matbord

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PER SÖDERBERG, "NEB", bord, skiva av MDF samt mässing, underede i svartlackerat stål, 72, diameter ca 100 cm

Bruksslitage, fläckar samt mindre repor på mässingsskivan

849771

2020-12-09