Fåtölj Alf Svensson Dux orginal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF SVENSSON, "Domus", fåtölj, Dux, 1950-tal, stomme av teak, ryggen med spjälor, två lösa stoppade dynor klädda med blått tyg, en dyna märkt DUX Original, höjd 68, sitthöjd 37 cm

Smärre slitage, teak med fläckar

849776

2020-12-19