Matbord valnöt

Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt
Matbord valnöt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, 1960/70-tal, fanerat i valnöt, beskuren dekor, 3 iläggsskivor à 45, höjd 74, 140x100 cm

849777

2020-12-06