Slava Kliuchnikov oljemålning

Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning
Slava Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Domherrar i vinterlandskap, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x100 cm, oramad

849802

2020-12-06