Pall

Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PALL, 1900-talets början, bemålad, förvaring under lock klätt i Josef Frank tyg "Elefant", längd 87, sitthöjd 48 cm

Bruksslitage, senare bemålning

849803

2020-12-06