Alice Gassner akvarell
Closed
2020-12-11
849808
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ALICE GASSNER (1870-?): Motiv med häst, signerad samt daterad 1945, akvarell, ca 23x29 cm