Tage Hedqvist akvarell

Tage Hedqvist akvarell
Tage Hedqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997): Komposition, monogramsignerad och daterad TH -94, akvarell, ca 23x30,5 cm

849820

2020-12-07