Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-12-06
849830
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlandskap med stuga, olja på duk, osignerad, ca 65x90 cm
Krackelerad