Wilhelm Kåge oljemålning

Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning
Wilhelm Kåge oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

3 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): teaterscen, signerad Kåge olja på pannå, 37x45 cm

849836

2020-12-07