Birgitta Liljeqvist oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BIRGITTA LILJEQVIST (född 1951): Figurkomposition, otydligt signerad Birgitta Liljeqvist, olja på duk, ca 75x60 cm
Kuntoraportti
849838
Päivämäärä:
2020-12-07