Spelbord

Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord
Spelbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets början, sengustavianskt, fanerat i mahogny, kannelerade ben, frontens sarg med intarsia, höjd ca 73, diameter 97 cm

849841

2020-12-06