Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
MARIKA LANG (född 1961): färglitografi, figurscen, signerad och numrerad VIII/XXV, bladstorlek ca 40 x 56 cm: oramad.
849845
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här