marika Lang färglitografi

marika Lang färglitografi
marika Lang färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

MARIKA LANG (född 1961): färglitografi, figurscen, signerad och numrerad VIII/XXV, bladstorlek ca 40 x 56 cm: oramad.

849845

2020-12-06