Björn Forsman oljemålning
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Figurkomposition, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 76x103 cm
Kuntoraportti
849856
Päivämäärä:
2020-12-09