Jultallrikar Johnson Bros England

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

800 SEK

TALLRIKAR, 9 st, flitgods, "Merry Christmas", Johnson Bros, England, 1900-talets andra hälft, diameter ca 26,5 cm

Smärre slitage

849866

2020-12-09