Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 2015-2008): Abstrakt komposition, signerad, numrerad 31/75, carborundum samt collage, bladmått 66x51 cm
849874
2020-12-06