James Coignard carborundum

James Coignard  carborundum
James Coignard  carborundum

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 2015-2008): Abstrakt komposition, signerad, numrerad 31/75, carborundum samt collage, bladmått 66x51 cm

849874

2020-12-06