Guldörhängen 1800-tal

Guldörhängen 1800-tal
Guldörhängen 1800-tal
Guldörhängen 1800-tal
Guldörhängen 1800-tal
Guldörhängen 1800-tal
Guldörhängen 1800-tal

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

ÖRHÄNGEN, 18K guld, Sverige 1861, höjd 50 mm, vikt totalt ca 4,5 g

Åldersrelaterat slitage

849889

2020-12-08