Skåp 1800-tal nyrenässans

Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans
Skåp 1800-tal nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, 2-delat, fanérat í valnöt, överskåp med glasat dörrpar, underskåp med dörrpar samt två lådor, bakomliggande hyllplan, beslag och draghandtag i mässing, svarvade och skurna kolonetter, på kulfötter, höjd ca 237, 109x55 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador, fläckar, en dörrlist saknas

849900

2020-12-06