Edition Noël IWC Armbandsur 14K 1950-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

7 000 SEK

IWC, armbandsur, 14K, 1950-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare präglad läderrem ej original, verk nr. 1206214, kaliber C.89, diam ca 35 mm, etui ej tillhörande medföljer

Bruksslitage. Urtavla med patina och fläckar. Boett saknar märkning dvs antingen restaurerad eller eftergjord. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

849902

2020-12-13