Byrå gustaviansk stil
2020-12-12
849938
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, med stenskiva, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing, höjd ca 77, 91x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador o märken