Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GOLVUR, 1800-talets första hälft, England, urtavla med romerska siffror samt märkt TW Cade Northhallerton, fodralet fanérat i mahogny, skulpterade pilastrar, dekor av intarsia, höjd ca 210 cm, nyckel, pendel, och lod finns

Kuntoraportti

Smärre fanérskador, fanérbortfall o torrsprickor

849939

Päivämäärä:

2020-12-12