Carl Holger Fischer oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

CARL HOLGER FISCHER (1885-1955): Gula rosor, signerad Carl H Fischer, olja på duk, ca 67x54 cm

849942

2020-12-12