Väggpendyl Robert Engström

Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström
Väggpendyl Robert Engström

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan med arabiska siffror märkt Rob Engström, höjd ca 78 cm, nyckel och pendel finns

Smärre färgbortfall

849943

2020-12-12