Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, K. Anderson, Stockholm, otydliga årsstämplar, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, höjd ca 9,5-24 cm, vikt ca 862 g

Bruksslitage

849947

2020-12-10