Klubbat för:
4 200 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, troligen Englesson, glasskiva, underrede i krom samt förgyllda delar, höjd ca 48, 150x98 cm
Bruksslitage, repor
849979
2020-12-07