Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Skulptur, signerad T. Solin, bemålad plåt, sockel i plexiglas, höjd inklusive sockel ca 25 cm
Sockel med smärre repor
849981
2020-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här