Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRAMMELBÄGARE, 3 st, silver, snarlika, 1700-tal, höjd ca 12 cm
Slitage, ojämnheter, mindre lagning
849982
2020-12-10
Gör en kostnadsfri värdering här