Skrammelbägare

Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRAMMELBÄGARE, 3 st, silver, snarlika, 1700-tal, höjd ca 12 cm

Slitage, ojämnheter, mindre lagning

849982

2020-12-10