C Göran Karlsson

C Göran Karlsson
C Göran Karlsson

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): "komposition, serigrafi, signerad och numrerad C Göran Karlsson, 85/99, 40x30 cm

Ej examinerad ur ram

849986

2020-12-09