Klubbat för:
9 600 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Kustmotiv i solnedgång, signerad Torhamn, olja på pannå, ca 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
849987
2020-12-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner