Mulberry Arabella väska

Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska
Mulberry Arabella väska

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

200 EUR

MULBERRY, VÄSKA, Arabella, scotchgrain, svarta läderdetaljer, 32 x 28 cm, numrerad 281153.

Smått bruksslitage.

849997

2020-12-10