Bordslampa Heron

Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ISAO HOSOE, bordslampa, modell Heron, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar, 2000-tal, maxhöjd ca 66 cm

Skador: Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

850024

2020-12-10