Jugendstolar ett par

Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par
Jugendstolar ett par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, sits och rygg med textilklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 45, höjd 108 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar

850035

2020-12-09