Fåtöljer rött skinn

Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn
Fåtöljer rött skinn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, röd skinnklädsel med lösa plymåer, kromade metallben, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, ytskador

850038

2020-12-07