Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VAS, Kina, 1900-tal, med Kangxi märke, höjd ca 28 cm
Proveniens: Antik West
Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika
850056
2020-12-12
Gör en kostnadsfri värdering här