Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, Kina, 1900-tal, med Kangxi märke, höjd ca 28 cm

Proveniens: Antik West

Ingår i temaauktionen En samling med Orientalika

850056

2020-12-12