Silverskål samt sockerskrin

Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin
Silverskål samt sockerskrin

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, SOCKERSKRIN MED TÅNG, silver, skålen stämplad K. Anderson, Stockholm 1960, totalvikt ca 425 g

Sockerskrin med skador

850079

2020-12-10