2 400 SEK
3 000 SEK
SYLVIA STAVE, 1 par, ljusstakar, C.G. Hallberg, tenn, Stockholm 1936, stämplade CGH K8, höjd ca 6 cm
Bruksslitage
850080
2020-12-07