Sylvia Stave ljusstakar

Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar
Sylvia Stave ljusstakar

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

SYLVIA STAVE, 1 par, ljusstakar, C.G. Hallberg, tenn, Stockholm 1936, stämplade CGH K8, höjd ca 6 cm

Bruksslitage

850080

2020-12-07